logo studio nely

Vizážistika

Vizážistika

Spolupracujeme s Úřady práce.

10 800,- Kč

(vč. profesní zkoušky)

TERMÍNY:

Kurzy probíhají po celý rok, s možností nastoupit kdykoliv po domluvě s lektorem.

DÉLKA KURZU:

80 hodin + 6 hodin zkouška

VSTUPNÍ PŘEDPOKLAD:

– Ukončené základní vzdělání.
– Kopie zdravotního průkazu pracovníka v potravinářství („potravinářský průkaz“).

AKREDITACE MŠMT A PROFESNÍ KVALIFIKACE:

Po ukončení kurzu a úspěšném absolvování profesní zkoušky získáte OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE. Na základě, kterého si můžete ihned vyřídit živnostenský list a není potřeba garant ani praxe.

CO KURZ OBSAHUJE?

Kurz obsahuje teoretickou i praktickou část, kde získáte znalosti zposuzování stavu pleti, poskytování poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky a vizážistiky, provádění povrchového čištění pleti, zhodnocování tvaru obličeje, jeho jednotlivých částí a navrhování korekce vzhledových nedostatků, posuzování a úprava obočí, provádění denního a večerního líčení, provádění aplikace umělých řas, navrhování a provádění líčení pro modeling, fotografii a soutěžní (fantazijní) líčení, dodržování hygienických zásad při použití kosmetických nástrojů a pomůcek, objednávání přípravků, pracovního materiálu a pomůcek pro péči o pleť, provádění vyúčtování služeb, poskytování první pomoci klientům při péči o tělo.

Po úspěšném vykonání závěrečných zkoušek (teoretická a praktická) je absolventu vydáno „Potvrzení o rekvalifikaci“ s akreditací MŠMT.

Přihláška ke kurzu

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení