logo studio nely

Kadeřník

Kadeřník

Spolupracujeme s Úřady práce.

33 500,- Kč

(vč. profesní zkoušky)

TERMÍNY:

Výuku máme individuální po celý rok a nastoupit můžete kdykoliv po domluvě.

DÉLKA KURZU:

 250 h + 7 h profesní zkouška  

VSTUPNÍ PŘEDPOKLAD:

– Ukončené základní vzdělání.

– Kopie zdravotního průkazu v potravinářství („potravinářský průkaz“).

AKREDITACE MŠMT A PROFESNÍ KVALIFIKACE:

Po ukončení kurzu a úspěšném absolvování profesní zkoušky získáte OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE. Na základě, kterého si můžete ihned vyřídit živnostenský list a není potřeba garant ani praxe.

O KURZ OBSAHUJE?

Absolvent se orientuje v problematice oboru, volí odpovídající pracovní postupy, zvládá péči o vlasy, přístup ke klientovi, poradenství a zvládá postupy běžně používaných technologií v péči o vlasy.

Učební plán je rozdělen na teoretickou a praktickou část výuky. V teoretické části se seznámí se základy anatomie, fyziologie, dermatologie, materiálů, základy psychologie obsluhy, hygieny provozu, zásady první pomoci, BOZP, technologie práce a metodických postupů, aplikace moderních technologií, základy vedení účetnictví.

Praxe je zaměřena na péči o vlasy, stříhání vlasů, odbarvování a barvení vlasů, druhy ondulace, foukání a lakování vlasů, vlasovou kosmetiku, regeneraci vlasů, aplikace moderních trendů ve střihu a tvorbě účesové módy a slavnostní účesy.

Po úspěšném vykonání závěrečných zkoušek (teoretická a praktická) je absolventu vydáno „Potvrzení o rekvalifikaci“ s akreditací MŠMT.    

Přihláška ke kurzu

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení